ຮູບເງົາ
ໂທລະພາບ
ດົນຕີ
ປຶ້ມ
ຄົນ
ນັກສະແດງ
ສິລະປິນ
ນັກກິລາ
ຕົວແບບ
ຜູ້ອອກແບບ
ຜູ້ຂຽນ
ຮູບເງົາ
Andy Lewis ຮູບເງົາ
1-20 ຂອງ 20,000
Movers Ultimate
2022
ດາວ
Jeremy Farley
·
Chaney Morrow
·
Sé Marie
·
Grant Brooks
·
Shawn Knox
·
Andy J. Carlson
·
Annalese Poorman
·
Grant Kennedy Lewis
ປະເພດ
Comedy
Damo & Ivor: The Movie
2018
ດາວ
Ruth McCabe
·
Andy Quirke
·
Graeme Singleton
·
Lewis Magee
ປະເພດ
Comedy
The Revealed
2016
ດາວ
Erin Scerbak
·
Lewis Guthrie
·
Larry Michael Phillips
·
Andy Sposato
ຜູ້ອໍານວຍການ
Erik Scerbak
ປະເພດ
Short
·
Sci-Fi
ພາສາ
English
Carry On
2015
ດາວ
Nikki Tomlinson
·
Hazel Honeysuckle
·
Andy Kelso
·
Kirsten Lewis
ຜູ້ອໍານວຍການ
Nick Clark
ປະເພດ
Short
·
Comedy
ພາສາ
English
Open Road
2013
ດາວ
Camilla Belle
·
Andy Garcia
·
Colin Egglesfield
·
Juliette Lewis
ຜູ້ອໍານວຍການ
Márcio Garcia
ປະເພດ
Action
·
Drama
·
Thriller
ພາສາ
English
·
Portuguese
Legend of the Fierce Tigers Flying Dragon
2012
ດາວ
Vincent Chan
·
Andy Harrison
·
Ollie Eynon-Lewis
·
Matt Jones
ຜູ້ອໍານວຍການ
Vincent Chan
ປະເພດ
Short
·
Action
·
Drama
ພາສາ
English
·
Hakka
ECupid
2011
ດາວ
Houston Rhines
·
Noah Schuffman
·
Matt Lewis
·
Andy Anderson
ຜູ້ອໍານວຍການ
J.C. Calciano
ປະເພດ
Romance
ພາສາ
English
Vaud and the Villains
2010
ດາວ
Andy Comeau
·
Arsene DeLay
·
Adam Grimes
·
Dawn Lewis
ຜູ້ອໍານວຍການ
Lucas Belkind
ປະເພດ
Documentary
·
Short
·
Biography
Roner
2006
ດາວ
Casey E. Lewis
·
Eric Lange
·
Andy Kovac
·
Simon Anthony
ຜູ້ອໍານວຍການ
Sam Karp
ປະເພດ
Short
·
Comedy
ພາສາ
English
Fierce Tigers Flying Dragon
2006
ດາວ
Vincent Chan
·
Ollie Eynon-Lewis
·
Matt Jones
·
Andy Harrison
ຜູ້ອໍານວຍການ
Vincent Chan
ປະເພດ
Short
·
Action
ພາສາ
English
·
Hakka
Rumble in Torbay
2005
ດາວ
Vincent Chan
·
Andy Harrison
·
Matt Jones
·
Ollie Eynon-Lewis
ຜູ້ອໍານວຍການ
Vincent Chan
ປະເພດ
Short
·
Action
ພາສາ
English
·
Hakka
·
Cantonese
Comedy Central Presents: The Commies
2003
ດາວ
Andy Richter
·
Carlos Alazraqui
·
Dave Allen
·
Lewis Black
ຜູ້ອໍານວຍການ
Tom Gianas
ປະເພດ
Comedy
·
Documentary
ພາສາ
English
The Great Upstanding Member
2003
ດາວ
Britt Irvin
·
Andy Cole
·
David Lewis
·
Colin Foo
ຜູ້ອໍານວຍການ
Lenny Epstein
ປະເພດ
Short
·
Comedy
·
Drama
ພາສາ
English
The Escapist
2002
ດາວ
Jonny Lee Miller
·
Andy Serkis
·
Gary Lewis
·
Jodhi May
ຜູ້ອໍານວຍການ
Gillies MacKinnon
ປະເພດ
Action
·
Crime
·
Drama
ພາສາ
English
Special Delivery
2000
ດາວ
Andy Dick
·
David Lewis
·
Megan Leitch
·
Jodelle Ferland
ຜູ້ອໍານວຍການ
Mark Jean
ປະເພດ
Comedy
·
Family
·
Fantasy
ພາສາ
English
Il sesto giorno La vendetta
1994
ດາວ
Gustavo Camazcho
·
Andy J. Forest
·
Isabel Lewis
·
Vincent Riotta
ຜູ້ອໍານວຍການ
Daniel Stone
ປະເພດ
Adventure
ພາສາ
Italian
Yellow Jack
1938
ດາວ
Robert Montgomery
·
Virginia Bruce
·
Lewis Stone
·
Andy Devine
ຜູ້ອໍານວຍການ
George B. Seitz
ປະເພດ
Drama
·
History
·
Mystery
ພາສາ
English
The Cannonball
1931
ດາວ
Andy Clyde
·
Irene Thompson
·
Lewis Sargent
·
Anna Dodge
ຜູ້ອໍານວຍການ
Del Lord
·
Mack Sennett
ປະເພດ
Comedy
·
Short
ພາສາ
English
Too Many Husbands
1931
ດາວ
Andy Clyde
·
Irene Thompson
·
Joe E. Lewis
·
James Harrison
ຜູ້ອໍານວຍການ
Leslie Pearce
ປະເພດ
Short
·
Comedy
ພາສາ
English
Flip Flops
1923
ດາວ
Alberta Vaughn
·
Lewis Sargent
·
Jack Cooper
·
Andy Clyde
ຜູ້ອໍານວຍການ
Roy Del Ruth
ປະເພດ
Comedy
·
Short
ພາສາ
English
ຕໍ່ໄປ
ປະເພດ
ການກະທຳ
ຜະຈົນໄພ
ພາບເຄື່ອນໄຫວ
ຊີວະປະຫວັດ
ຕະຫລົກ
ອາດຊະຍາກຳ
ສາລະຄະດີ
ລະຄອນ
ຄອບຄົວ
ຈິນຕະນາການ
ຮູບເງົາ Noir
ປະຫວັດສາດ
ສະຫຍອງຂວັນ
ດົນຕີ
ດົນຕີ
ຄວາມລຶກລັບ
ໂຣແມນຕິກ
ນິຍາຍວິທະຍາສາດ
ສັ້ນ
ກິລາ
ຊຸບເປີຮີໂຣ
ຕື່ນເຕັ້ນ
ສົງຄາມ
ຕາເວັນຕົກ
ປີ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
1889
1888
1887
1886
1885
1884
1883
1882
1881
1880
1879
1878
1877
1876
1875
1874
ການຈັດອັນດັບ
5
4
3
2
1
ພາສາ
ກຣີກ
ກຣີນແລນລິດ
ກາລິຊຽນ
ກູຈາຣາຕິ
ຂະເໝນ
ຄັດຊະມີຣີ
ຄັນນາດາ
ຄາຊັກ
ຄາຕາລານ
ຄິຄູຢຸ
ຄິນຢາວານດາ
ຄີຊົວ
ຄໍນິຊ
ຈີນ
ຈໍຈຽນ
ຊວາຮີລິ
ຊາມິເໜືອ
ຊູລູ
ຍີ່ປຸ່ນ
ດັຊ
ດີຊອງຄາ
ຕາກາລອກ
ຕິກຣິນຢາ
ທອງການ
ທາມິລ
ທິເບທັນ
ນໍເວຈຽນ ນີນອກ
ນໍເວຈຽນ ບັອກມອລ
ນໍເວຍ
ບອສນຽນ
ບັງກາຣຽນ
ບັສກີ
ບາມບາຣາ
ປັນຈາບີ
ປາສໂຕ
ປໍຕູກີສ
ຝຣັ່ງ
ຟາໂຣສ
ຟິນນິຊ
ຟູລາ
ມອງໂກເລຍ
ມອລທີສ
ມາຣາທີ
ມາລາກາສຊີ
ມາເລ
ມາເລອາລຳ
ມຽນມາ
ຢິວ
ຢູເຄຣນຽນ
ຣັດຊຽນ
ຣຸນດິ
ລັກເຊມບວກກິຊ
ລັດວຽນ
ລາວ
ລິງກາລາ
ລິທົວນຽນ
ລູບາ-ຄາຕັງກາ
ສະກັອດເກລິກ
ສະວີດິຊ
ສະແປນນິຊ
ສະໂລເວນຽນ
ສະໂລແວັກ
ສິນຫາລາ
ຫວຽດນາມ
ອອດເຊຕິກ
ອັງກິດ
ອັສຊາມີສ
ອາການ
ອານບານຽນ
ອາຟຣິການ
ອາຣັບ
ອາເຊີໄບຈານິ
ອາເມນຽນ
ອຳຮາຣິກ
ອິກໂບ
ອິຕາລຽນ
ອິນໂດເນຊຽນ
ອິວາ
ອຸຍເຄີ
ອຸສເບກ
ອູຣະດູ
ຮັງກາຣຽນ
ຮິນດິ
ຮີບຣິວ
ເກຍກີສ
ເກົາຫລີ
ເຊກ
ເຊສວຍຢີ
ເຊີບຽນ
ເຊີໂບ-ໂກເຊຍ
ເຕລູກູ
ເທີຄິຊ
ເນປາລີ
ເບຣຕັນ
ເບລາຣັສຊຽນ
ເບັງກາລີ
ເປີຊຽນ
ເຢຍລະມັນ
ເວວ
ເວສເທີນ ຟຣິຊຽນ
ເອສເປີຣັນໂຕ
ເອສໂຕນຽນ
ເອັນເດເບເລເໜືອ
ເຮົາຊາ
ແກນດາ
ແຊງໂກ
ແດນິຊ
ແມງຊ໌
ແມັກເຊໂດນຽນ
ໂຄຣເອທຽນ
ໂຊນາ
ໂຊມາລີ
ໂປລິຊ
ໂຢຣູບາ
ໂຣແມນ
ໂຣແມນຽນ
ໂອຣິຢາ
ໂອໂຣໂມ
ໄທ
ໄອຣິສ
ໄອສແລນດິກ